REKLAM VERENPERFORMANS BAZLI REKLAMCILIK

Performans bazlı reklamcılık size garanti sonuçlar sunar. Çünkü reklamveren kampanya bütçesi ile ne kadar geri dönüş sağlayacağını kesin olarak bilir. Teklifi ve hedeflerini belirleyen reklamveren, hedefin gerçekleştiği kısmına ödeme yapar. Bu durumda kazandıran yayıncıları ile birlikte kazanır. Tüm bu bakımlardan affiliate marketing, online reklamveren için en güçlü ve etkin müşteri kazanma aracıdır. Reklamveren olarak teklifinizi ister satış, ister kayıt başına belirleyin, biz ürünü tanıtabilecek yayıncılara duyuralım. Böylece gerçekleşen hedeflerinize ödeme yaparken, hem yayıncılarınız hem de reklamveren olarak siz, birlikte kazanmış olun. Reklamveren olmak için reklamveren@reklamaction.com mail adresimize hedef kitlenizi landing sayfanızı ve daha önce yürüttüğünüz kampanyalarla ilgili detayları belirten mailinizi iletin. Reklam yöneticimiz sizinle iletişime geçsin.

 • Üyelik Kampanyaları 

  Her yeni üye için ödeme yapılan kampanyalardır. Kampanyanın şartlarına göre Single Optin (tek onaylı) veya Double Optin (çift onaylı) onay mekanizması ile kurulabilir. Reklam modeli olarak CPL (Cost Per Lead) olarak adlandırılır.

 • Satış Kampanyaları 

  Gerçekleşen satış üzerinden komisyon ödemesi yapılan kampanyalardır. CPS (Cost Per Sales) olarak adlandırılır.

 • Install Kampanyaları

  Yazılım ve uygulamaların indirilip kurulması başına ödeme yapılan kampanyalardır. CPI (Cost Per Install) olarak adlandırılır.

 • İzleme Kampanyaları 

  Belirli bir video içeriğin izlenmesi başına ödeme yapılan kampanyalardır. CPV (Cost Per View) olarak adlandırılır.


Reklamverenler İçin Online Marketing Çözümlerimiz:

Reklam Action ile kampanya istatistiklerinizi kontrol panelinizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Verim almadığınız yayıncıları bloklayabilir, faydalı yayıncılara özel teklifler sunabilirsiniz. Sunduğumuz detaylı bilgiler verimlilik arttırıcı kararlar almanıza yardımcı olur.


Reklamveren Olmak için


 • 1. Performans hedefinizi belirleyin.
 • 2. Ödeyeceğiniz birim maliyeti ReklamAction hesap yöneticiniz ile beraber kararlaştırın.
 • 3. Trafik izinlerini kararlaştırın.
 • 4. Landing sayfanızı hazırlatın.
 • 5. Kampanya kurulumunu ReklamAction operasyon birimiyle beraber gerçekleştirin.

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR