Evinden çalışan affiliate yayıncıları için 6 verimlilik önerisi

Yazar: | 06 Mayıs 2015
0 Paylaşım Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 0 Paylaşım ×

Evinden çalışan affiliate yayıncıları için 6 verimlilik önerisiGünümüzde bir performans yayıncısı olarak evinizde ya da internetinizin olduğu herhangi bir yerde çalışabilmek büyük rahatlık. Evden kendi işinizi yapmanın, kendinizin patronu olmanın birçok avantaj sunduğu tartışılmaz bir gerçek. Sabah 9 akşam 6 ofis ortamında çalışmak mecburiyetinde olan çoğu insanla kıyaslandığında siz çok şanslısınız! Üstelik performans yayıncılığıyla yakaladığınız bu şansınızı daha iyi değerlendirmek, kazancınızı artırıp daha rahat etmek de mümkün.

Evet, evde çalışmak çok rahat ve keyifli, fakat herkesin yapabileceği bir iş değil. Çünkü çalışma ortamı bu kadar rahatken sorumluluk bilinciyle hareket etmek ve verimli bir şekilde çalışmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu nedenle evden çalışan affiliate yayıncıların başarılı olmak için disiplin ve organizasyon gibi yeteneklere ihtiyacı var. Bir performans yayıncısı olarak, küçük ama etkisi büyük birkaç ipucu ile siz de verimliliğinizi artırarak, evden yaptığınız işinizde büyük farklar yaratabilirsiniz. İşte, ReklamAction olarak hazırladığımız, siz affiliate yayıncılarını evinizin konforunda başarıya taşıyacak çok değerli ipuçları…

1. Vakit nakittir

Vakit nakittir deyimi, evden çalışan siz performans yayıncılarının mutlaka göz önünde bulundurması gereken bir gerçek. Evde çalışırken zamanınızı doğru kullanmanız, işinize yeterli zamanı ayırmanız sizi başarıya götürecek en önemli etken. Bu anlamda kendinize çalışmak için uygun saatler belirleyebilir ve bu saatlere bağlı kalarak zamanınızı en etkili şekilde değerlendirebilirsiniz.

2. Her şey elinizin altında olsun

Çalışırken ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi önceden düşünüp, çalışmaya başladığınızda yakınınızda hazır bulundurursanız, ihtiyaç duyduğunuzda çalışmanızı bölüp kalkmanız, bir şeyleri arayarak zaman kaybetmeniz de gerekmez. Bilgi aldığınız kaynak kitaplar, dergiler, fotoğraf yükleyeceğiniz makineler, ara kablolar, printer hatta çalışırken yudumlamak isteyeceğiniz bir fincan kahve ve ağzınızı tatlandıracak bisküviler elinizin altında bulunacaklar listesinde yer alabilir.

3. Ev içinde ofis yaratın

Evde çalışmak gerçekten de büyük rahatlık, güzel avantajları olduğu da bir gerçek ama evde dikkat dağıtabilecek ve sizi işinizden uzaklaştırabilecek o kadar çok etken var ki… Bu yüzden zamanınızı ve enerjinizi daha verimli bir şekilde değerlendireceğiniz, daha rahat çalışabileceğiniz bir oda, bir köşe hiç olmazsa bir masa ayırabilirsiniz. Böylece oraya geldiğinizde beyniniz de bir süre sonra çalışma moduna girer ve dikkatiniz dağılmadan işlerinizi hızlıca ve rahatlıkla halledebilirsiniz.

4. Mutlu çalışan olun

Kendinizin patronu olduğunuzda; kendinizi yönetmeyi de, eksiklerinizi görmeyi de, gerektiğinde bir patron gibi kendi motivasyonunuzu sağlamayı da bilmeniz gerekebilir. Böylece daha mutlu bir çalışan olarak daha güzel işler çıkarabilirsiniz. Unutmayın ki, bazen zor zamanlar yaşanabilir, hedeflediğiniz sonuca ulaşamayıp karamsarlaşabilirsiniz, yine de kendinizi motive etmenin yollarını bulduğunuzda bir sonraki hedefiniz için başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz

5. İşinizi geliştirin

İşinizi geliştirmek için farklı kaynaklardan güncel ve güvenilir bilgileri takip edebilirsiniz. Sizin gibi evden çalışan başka performans yayıncılarının sitelerini ziyaret ederek, onlarla etkileşime girerek kendinizi besleyebilirsiniz. Bunun için de özel bir zaman ayırırsanız işinize büyük katkıları olacağını görebilirsiniz.

6. Her şeyin başı sağlık

İşe yeni başlanılan zamanlarda veya yeni hedefler belirlendiğinde, başarılı olmak ve çok daha fazla kazanmak için birçok affiliate yayıncısı, sağlıklarını ikinci plana atmak gibi bir yanlışa düşebiliyor. Uzun saatler bilgisayarın başında oturup, gözlerinizi, beyninizi, bedeninizi fazla yorma ihtimaline karşı, planladığınız çalışma süresinin bitiminde bilgisayarın başından kalkmanız ve sağlığınız için biraz mola vermeniz faydalı olabilir.

Evinin konforunda, her şeyin kendi kontrolünde olduğu bir işte daha kolay para kazanmak herkesin hayalidir. Siz ise bu hayali gerçeğe dönüştüren bir affiliate yayıncısı olarak, daha iyi kazanmak ve daha başarılı olmak için bu taktikleri göz önünde bulundurabilirsiniz. ReklamAction olarak biz işini seven ve başarıyı hedefleyen affiliate yayıncılarını her zaman destekliyoruz ve sizlerle birlikte kazanmaktan gurur duyuyoruz. Siz de ReklamAction yayıncı hesabınızı hemen oluşturun başarı hedefinizi yükseltin…

Bir Cevap Yazın